O Nas

Materiały od polskich dostawców:

Jesteśmy polskim producentem odzieży dziecięcej, marki Izi Kids, stawiającym na ponadprzeciętną jakość i wykonanie z dzianin tylko z polskich fabryk produkujących je zgodnie z najnowszymi normami i posiadającymi wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym antyalergiczny. 

Najwyższa jakość to polska jakość – to nasze hasło przewodnie przy wyborze dostawców. Proces poszukiwania dostawców rozpoczął się 10 miesięcy przed uruchomieniem produkcji. Optymalizując proces zaopatrzenia w materiały bezpośrednio produkcyjne przyjęliśmy jedną podstawową zasadę: „jeśli istnieje polski producent to wybieramy surowce polskiego pochodzenia”. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta:

- jakość, która jest nieporównywalna z dostawcami zagranicznymi w tej samej branży

- ATESTY jakościowe i antyalergiczne, których prawdziwości jesteśmy pewni!

- wspieramy polską gospodarkę i polskich pracowników

- dostawy na czas praktycznie w systemie just in time;

- optymalizacja kosztów transportu;

Odzież chroniąca skórę dziecka:

Skóra niemowląt i dzieci jest delikatna i ma skłonności do przesuszania, o czym my rodzice wiemy doskonale. Wielu z nas obecnie boryka się z problemami skórnymi własnych pociech: trądzik noworodkowy, atopowe zapalenie skóry czy potówki … wydajemy pieniądze na lekarzy, maści, emolienty, specjalne proszki do prania…. A czasami wystarczy po prostu postawić na wyższą jakość odzieży z dzianin antyalergicznych. Tak jak my zrobiliśmy! 

Jak testujemy produkty dla naszych pociech? 

Małe dzieci spędzają głównie czas na podłodze, czołgając się, kulając, szorując kolanami i pupami… Chcemy być pewni, że odzież przez nas oferowana, nie zużyje się w trakcie nauki raczkowania, bo zrobią się dziury na kolanach. Często przecież tak się dzieje. Aby temu zapobiec każdy projekt, na etapie prototypu, zanim wdrożymy do produkcji jest testowany przez nasze dzieci. Cały proces to testowanie przez dzieci, pranie, sprawdzanie, prasowanie, znowu pranie, rozciąganie, naciąganie, sprawdzanie ścieralności i wytrzymałości. Aby temu sprostać nasze kolekcje cechują grube i ciepłe dzianiny o gramaturze 250g i 300g, które dzięki temu są wytrzymałe, ale też przyjemne w użytkowaniu. Jeżeli wszystkie testy wypadną pozytywnie, dopiero wtedy produkt zostaje przekazany do produkcji.

Projektujemy z pasją. Tak jak chcą nasze dzieci, bo to przecież one są odbiorcami i głównymi testerami naszych ubrań. Proces ten jest długi, ponieważ nasi najmłodsi odbiorcy, jak wszyscy rodzice wiedzą, są tymi najbardziej surowymi i wymagającymi. Muszą się czuć w ubraniu jak w przysłowiowej "drugiej skórze". Poza jakością i bezpieczeństwem zwracamy uwagę na wygląd. Każdy rodzić chce przecież żeby jego dziecko wyglądało wyjątkowo!

Pomagamy!

Aktywnie wspieramy lokalną społeczność. Dbamy o wszystkie nasze dzieci! Wspomagamy Szkołę Podstawową im. Juliusza Vern'a w Białych Błotach, Klub Sportowy w Białych Błotach GKS "Spójnia", Stowarzyszenie "Bezpieczeństwo Dziecka" w akcji SRTB Dzieciom oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Ubogich Rodzin "Nadzieja".